Bayi Hosting

Niobeweb bayi paketleri, web tasarımcılar, reklam ajansları, hosting firmaları için mükemmel bir yoldur. Müşterilerinize kendi yönetim panellerini sunarak yönetim işlemlerini kendilerinin yapmasına izin verin..

Windows Bayi Hosting

Daha geniş çaplı barındırma ihtiyaçlarınız için Windows Bayi Paketleri hem ekonomik, hem yönetilebilir hemde güvenli bir seçenek sunar

Domain Disk Alanı Ücret
5 Domain 5 2 GB
10 Domain 10 5 GB
25 Domain 25 10 GB
5GB Disk Limitsiz 5 GB
20GB Disk Limitsiz 20 GB
100GB Disk Limitsiz 100 GB
250GB Disk Limitsiz 250 GB

Linux Bayi Hosting

Daha geniş çaplı barındırma ihtiyaçlarınız için Linux Bayi Paketleri hem ekonomik, hem yönetilebilir hemde güvenli bir seçenek sunar

Domain Disk Alanı Ücret
5 Domain 5 2 GB
10 Domain 10 5 GB
25 Domain 25 10 GB
5GB Disk Limitsiz 5 GB
20GB Disk Limitsiz 20 GB
100GB Disk Limitsiz 100 GB
250GB Disk Limitsiz 250 GB

Cloud Hosting Altyapısı

89.000+ Müşteri, 27.000+ hosting, 40.000+ Domain. İşte hosting hizmetimizde öne çıkan bazı özellikler...


Cloud Hosting Platformu

Sunucuları izler, beklenmedik bir yoğunluk oluşursa kaynak aktarımı yapar ve sitenizin kesintisiz çalışmasını sağlar

Ücretsiz yedekleme

Niobeweb sunucuları haftalık olarak yedeklenir. Herhangi bir veri kaybında 1-7 gün arasında oluşturulmuş olan en son yedek ile siteniz tekrar aktif hale gelir.

Yedekli DNS Sunucular

Web sunucularımızdan ayrı olarak yapılandırılmış merkezi yedekli DNS altyapısı ile DNS sorunları nedeniyle site erişim problemleri ortadan kaldırılmıştır

Kesintisiz Teknik Destek

Uzman ekibimiz pazartesi-cumartesi sabah 07:30 ile gece 03:00 arası, pazar günleri ise 09:00 ile 18:00 arası çağrılarınızı bekliyor.

Tek Tıkla Script Kurulumu

Wordpress, Joomla, Drupal ve benzeri onlarca hazır script son sürümleri ile kontrol panelinizde. Sadece bir kaç tık ile kolay script kurulumu yapabilirsiniz.

Anti Spam ve Anti Virüs Koruması

Tüm Hosting paketleri ücretsiz olarak standart Anti Virüs ve standart Anti Spam koruması altında çalışmaktadır. Ayrıca isterseniz Profesyönel Spam koruması satın alabilirsiniz

Bayi Hosting - Sıkça Sorulan Sorular

Bayi hosting,bilinen ingilizce adıyla "Reseller hosting" paketleri sıradan hosting hizmetleri ile aynı özelliklere sahiptir.Birden fazla hosting hizmetini bir arada yönetebilmenizi ve müşterilerinize dilediğiniz limitler doğrultusunda hosting satışı yapmanızı sağlar.

Bayi paketinize ait Plesk yada Centraweb kontrol panelleri ile hosting ekleme ve silme işlemlerinizi yapabilir,mail hesaplarınızı ve DNS yönetiminizi sağlayabilirsiniz.

Evet,bayi paketinize ait disk alanı,aylık trafik (bandwidth) ve benzeri kaynakları her hosting için eşit yada bağımsız olarak paylaştırabilirsiniz.Sağladığınız kaynakları aşan hosting hizmetlerinin durdurulmasını sağlayabileceğiniz gibi bayinizdeki tüm kaynakların kullanım hakkını sadece belirli bir hosting hizmetine de verebilirsiniz.

Hayır,bayi paketi kullanabilmek için bir şirketinizin olması gerekmiyor.Bireysel yada kurumsal tüm kullanıcılar bayi paketlerini tercih edebilirler.Bu konuda herhangi bir kısıtlama yoktur.

Evet,bayi paketinize tanımladığınız tüm hizmetleri sadece siz yönetebileceğiniz gibi dilediğiniz zaman sadece kendi hosting hizmetini yönetebilecek kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.Bu şekilde müşteri yada webmaster'lar bayi yetkilisinden bağımsız olarak kendi hizmetini yönetebilir,veritabanları oluşturabilir,subdomain açabilirler.Bu durum sizin iş yükünüzü azaltırken müşterilerinize daha kaliteli bir hizmet alım deneyimi sunar.

Veri Merkezimiz