Dünyanın en iyi fiyatı 1.99$'a .COM.TR Domain Hemen Kaydet
Kapat
Bir .NET Web Sitesini Nasıl Yayınlayabilirim?
Kurumsal E-Posta

Domain Adınızı BelirleyinNiobeweb’in gelişmiş domain sorgulama motorunu kullanarak mükemmel bir .net alan adı belirleyin.

Kurumsal E-Posta

Bisite ile Sitenizi OluşturunHarika web siteleri oluşturmak için teknik bir bilgiye sahip olmasanız bile Bisite aracımızla dakikalar içerisinde bir site tasarlayabilirsiniz.

Kurumsal E-Posta

E-posta Göndermeye BaşlayınYeni web sitenizle ilgili kelimeyi yaymaya başlayabilmeniz için ödeme sırasında bir e-posta ekleyin.

.NET domain

.NET Domain Uzantısı Nedir?

.NET alan adı uzantısı, dünyada en çok tercih edilen ve en çok tanınan domain uzantısıdır. Birçok yeni uzantı olmasına rağmen en hızlı büyüyen uzantıdır.

.NET domain

.NET Uzantılı Alan Adını Nasıl Satın Alabilirim?

Bir .net alan adına mı ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz! Niobeweb, .net domain uzantısını her zaman en iyi fiyatlar ile sunmaktadır. Niobeweb’de sürpriz yenileme fiyatları ile karşılaşmazsınız.

  • 20 yıldan fazla bir süredir alan adı konusunda uzman olan Niobeweb’e güvenebilirsiniz.
  • Niobeweb, kayıt adımlarında size yol gösterir, işlemleriniz kolayca tamamlanır.
  • Gerektiğinde ekibimiz size yardımcı olmak için hazır.
  • Biz, domain kayıt işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Alan adınızı satın aldıktan sonra ihtiyacınız olan destek taleplerinizi her zaman en hızlı ve en kaliteli şekilde sonuçlandırıyoruz.
$12,99/yıl 102,10₺/yıl
.NET domain transfer

Bir .net Uzantılı Domaini Nasıl Transfer Edebilirim?

.NET uzantılı domaininizin transfer edilme süreci hızlı ve kolaydır. Aşağıda görülen "Şimdi Transfer Et" butonuna tıklayarak işlemi başlatın. Uzman destek ekiplerimiz gerektiğinde sürecin ilerlemesinde sizin yanınızda olacaktır. Niobeweb’e yapılan her .net domain transferi sonucunda bitiş tarihine bir yıl daha eklenecektir. Zaman kaybetmeden, daha uygun fiyatlar ile yüzlerce uzantıyı gelişmiş tek bir panelden yönetebileceğiniz Niobeweb’e, alan adınızı şimdi taşıyın.

$14,99/yıl 117,82₺/yıl

.NET için Alan Adı Gereksinimleri

.NET domain yenileme

.NET Uzantılı Domaini Nasıl Yenileyebilirim?

Domaininizi yenilemek çok kolay bir işlemdir! Sadece aşağıdaki "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya hesap yöneticinize giriş yapın, yenilemek istediğiniz .net alan adını seçin, yenileme sürenizi seçin ve ödemenizi tamamlayın. Hepsi bu kadar!

Ayrıca, otomatik yenileme hizmeti de sunuyoruz. Bu sayede domain adınız, süresi dolmadan yenilenir ve sitenizin veya e-posta iletişiminizin kesilmesinin önüne geçilir. Etkinleştirdiğinizi görmek için hesap ayarlarınızı kontrol edin.

$14,99/yıl 117,82₺/yıl
Şimdi Yenile

.NET için Hangi Diller Mevcut?

.NET uzantısı çoklu dil formatlarını desteklemektedir. Arama alanında uygun dil karakter seti kullanarak, sadece domain adınızı girerek aşağıda belirtilen dillerde alan adınızın kaydını yapabilirsiniz:

Arnavutça / Arapça/ Beyaz Rusça / Bulgarca / Katalanca / Modern Çince / Geleneksel Çince / Hırvatça / Çekçe / Danimarka Dili / Hollandaca / Estonca / Faroe Dili / Fince / Fransızca / Almanca / Yunanca / İbranice / Hintçe / Macarca / İzlandaca / İrlandaca / İtalyanca / Japonca / Korece / Letonca / Litvanyaca / Lüksemburg Dili / Makedonca / Maltaca / Moldovya Dili / Norveççe / Farsça / Polonyaca / Portekizce / Rumence / Rusça / Sırpça / Slovakça / Slovence / İspanyolca / İsveççe / Tayca / Ukraynaca

.NET Domain Uzantısı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

.NET domain uzantısı için kayıt işlemleri kaç yıllık yapılıyor?

.NET alan adları 1-10 yıl arasında kayıt edilir.

.NET uzantılı alan adımın kayıt işlemi ne kadar sürede tamamlanır?

Alan adı kaydınız, ödeme yapmanızın ardından anında gerçekleşir.

.NET uzantılı domainler için kullanılabilecek karakterler ve uzunluk nedir?

.NET domain adı:
  • 3 ile 63 karakter arasında kayıt yapılır,
  • İlk ve son karakteri bir harf veya rakam olmak zorundadır,
  • İngilizce karakter seti kullanmalı ve harfler (yani, a-z, A-Z), rakamlar (yani, 0-9) ve tireler (yani, -) veya bunların bir kombinasyonunu içermelidir,
  • Tire başlangıç ve bitiş karakteri olarak kullanılamaz,
  • Ard arda birden fazla tire kullanılamaz (örneğin, www.az- -bd..net),
  • Domain adında boşluk olmamalıdır (örneğin. www.az bd..net). 

.NET uzantılı domain adını nasıl barındırabilirim?

Niobeweb, web siteleri için barındırma (Hosting) ve e-mail hizmetleri de vermektedir. Alan adı alım işlemleri aşamasında ya da alım gerçekleştikten sonra hosting, e-posta, SSL gibi hizmetler için sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgiye ihtiyacınız olursa satış ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Domain Whois Kayıt bilgilerimi gizleyebilir miyim?

Elbette gizleyebilirsiniz. KVKK kapsamında whois bilgilerini gizleme özelliği aktif olarak domaininiz kayıt edilir. Bu işlem için bir ücret ödemeniz gerekmez.

.NET uzantılı domainler için yaşam döngüsü nasıldır?

ICANN’e göre, Genel Üst Düzey Alan Adlarında (gTLD), “Redemption Period” sürecine girmesi 35. günde gerçekleşir. Alan adı süresi sona erdiğinde fesih işlemi yapılamaz ve ek bir ücret yansıtılabilir. 35 günlük süre geçtikten sonra alan adınızı $100 karşılığında yenileyebileceğiniz 30 günlük “Redemption Period” sürecine girersiniz.

.NET domain uzantıları için kayıt kuruluşu neresidir?

.NET uzantılı Üst Düzey Alan Adı (TLD) kayıt işlemleri, Verisign Network tarafından yönetilmektedir.
Destek Mühendislerimiz 7/24 Yanınızda!

Aşağıdaki destek kanallarından bizimle iletişime geçebilir ve hızlı destek alabilirsiniz.